Telefon: +48 537 115 518 | Adres: Pawińskiego 28 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-106https://wikiprzeprowadzki.pl/ • Przeprowadzki Warszawa Praga


Opis

Firma przeprowadzkowa to ogromne udogodnienie dla osób zmieniających miejsce zamieszkania. Dzięki niej przedsięwzięcie to przebiegnie bez stresu, nerwów i jakichkolwiek komplikacji. W takiej sytuacji klienci mogą liczyć na pomoc podczas pakowania dobytku, zapewnienie solidnych, wielowarstwowych kartonów, taśm, folii oraz innych przydatnych artykułów. Co więcej, personel organizujący przeprowadzkę bardzo chętnie doradzi w każdej kwestii i podpowie, w jaki sposób zmniejszyć koszty. Przeprowadzki w Warszawie na Pradze na wysokim poziomie to specjalizacja osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie Wiki Przeprowadzki.

Firma, o jakiej mowa, gwarantuje ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego oraz polisę, dzięki czemu klienci nie muszą się o nic martwić. Każdorazowo przed rozpoczęciem współpracy podpisują oni umowę, która stanowi podstawę do składania ewentualnej reklamacji lub zgłoszenia szkody. Pracownicy posiadają nowoczesne i pojemne pojazdy dostawcze, które są w stanie przetransportować nawet największe sprzęty w krótkim czasie.

Data dodania: 26-11-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://wikiprzeprowadzki.pl/


Firmy Z OKOLICY

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website

Libido Rank

Lorem Website

Delfin Detection & Mapping

Lorem Website