Telefon: 604 570 916 | Adres: Fabryczna 6A | Miejscowość: Rędziny | Kod pocztowy: 42-242Wózki widłowe śląskie | http://www.wozkiczestochowa.pl/


Opis

Na magazynach musi pracować nie tylko wykwalifikowana kadra, ale i mieć dostęp do profesjonalnych maszyn i pojazdów. Pochodzące od najlepszych producentów wózki widłowe w województwie śląskim przedsiębiorstwo może zakupić w firmie HALPLAST. Są to solidne i wytrzymałe maszyny sygnowane markami Toyota, Linde, Yale, Mitsubishi i wieloma innymi. Gdy jednak przedsiębiorstwo potrzebuje takich pojazdów jedynie okresowo, w ofercie jest także rozliczany dobowo wynajem (a możliwe do wypożyczenia są wózki różnych klas i o różnym typie napędu).

W zlokalizowanych obok Częstochowy Rudnikach mieści się też kompleksowy serwis. Świadczy on usługi drobnych napraw i przeglądów, a ponadto kompleksowych remontów. Ma dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych, a owe elementy są również sprzedawane klientom wysyłkowo. Klient może jednak zamówić też usługę serwisową na miejscu, we własnej firmie.

Data dodania: 19-09-2020
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://wozkiczestochowa.pl/


Firmy Z OKOLICY

P.H. BAU-TEC

Lorem Website

Księciunio

Lorem Website

psychoterapeuta-slask.pl

Lorem Website