Telefon: 613 556 775 | Adres: Małkowskiego 30 | Miejscowość: Szczecin | Kod pocztowy: 70-304http://www.wykladziny-biuro.pl/ - Wykładziny do biura w Szczecinie


Opis

Szukasz efektownej wykładziny do swojego biura? Sprawdź co oferuje Ci firma Wykładziny Biurowe!

Znajdziesz tam szeroki przekrój wzorów i kolorów, które idealnie dopasowują się do wnętrz o różnym charakterze. Bardziej nowocześnie, bardziej tradycyjnie? Przeglądając wzornik można znaleźć tysiące inspiracji. Kolejną miłą niespodzianką jest atrakcyjna cena. Można kupić dobrej jakości wykładziny do biura w Szczecinie na bardzo korzystnych warunkach. Dodatkowo pracownicy w każdej chwili są gotowi pomóc w zakupach i opowiedzieć więcej o wybranych produktach.

Dane kontaktowe i więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty można znaleźć na stronie internetowej wykladziny-biuro.pl. Każda wykładzina zachowuje dobrą jakość, a to znaczy, że jest łatwa w czyszczeniu i wytrzymała. Projektuje się je w taki sposób, by towarzyszyły przedsiębiorcom przez lata i znosiły nawet duży ruch klientów i pracowników!

Data dodania: 17-12-2017
Zostaw Komentarz


Użytkownik xoront napisał:
Jak wykładziny do biura to tylko od nich! Oferują je w wysokiej jakości i o dobrych parametrach ścieralności. Cena też jest zachęcająca. Nic tylko korzystać. :)
Data: 2019-04-18 11:45:06
Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)http://www.wykladziny-biuro.pl/


Firmy Z OKOLICY

HESTIA Nieruchomości

Lorem Website

Kapitan Cook

Lorem Website

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Lorem Website