Telefon: 12 656-70-88 | Adres: Mników 389 | Miejscowość: Morawica | Kod pocztowy: 32-084https://amc.net.pl/ • Antykorozja betonu i stali


Opis

Podobnie jak stal, korozji ulegają także beton, żelbeton i materiały ceramiczne. Wpływ na ten stan rzeczy ma przede wszystkim otoczenie i warunki, jakie w nim panują. Przyczyniają się do niej zwłaszcza agresywne związki chemiczne, które mają fatalny wpływ na konstrukcje budowlane, dlatego tak istotną rzeczą jest zabezpieczenie ich przed niszczeniem. Antykorozja betonu i stali to jedna z usług oferowanych przez firmę AMC, która na rynku budowlanym istnieje już od ponad 30 lat.

Przedsiębiorstwo to jest w stanie zaprojektować i wykonać skuteczną ochronę antykorozyjną każdej konstrukcji dzięki szerokiej wiedzy z zakresu chemii i technologii produktów. Bardzo chętnie współpracuje z wykonawcami remontów dużych obiektów przemysłowych i zabytkowych, oferując także innego typu usługi, wśród których znajdują się roboty geotechniczne, inżynieryjne czy ocena stanu technicznego budowli przy pomocy różnego typu technik, w tym techniki laserowej. Jeśli zatem potrzebujesz solidnego podwykonawcy do którejkolwiek z tych robót, zdecyduj się na to przedsiębiorstwo, a będziesz miał solidnego partnera.

Data dodania: 04-10-2018
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (5 z 1 głosów)https://amc.net.pl/


Firmy Z OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Lorem Website

toPROMO Advertising Group

Lorem Website

Gomeo

Lorem Website