Telefon: +48 84 639 20 53 | Adres: Jana Kiepury 6 | Miejscowość: Zamość | Kod pocztowy: 22-400Nadzór inwestorski lublin - ZDI Sp. z o.o.


Opis

Właściciel niejednej firmy, która postawiła na inwestycję budowlaną, zapewne nieraz został rozczarowany w wyniku napotkanego braku profesjonalizmu. Często dzieje się tak, kiedy zleceniodawca powierzający wszystkie obowiązki przedsiębiorstwu realizującemu projekt, na tyle ufa wykonawcy, że nie sprawdza postępów jego pracy. W takiej sytuacji często dochodzi do opóźniania terminów czy niewłaściwego wykonania niektórych etapów budowy. W efekcie obiekt nie może zostać oddany w terminie, pojawia się konieczność kosztownych poprawek, a przestój przynosi dodatkowe straty. Przyczyną braku kontroli jest zazwyczaj nieznajomość branży budowlanej. 

Z pomocną dłonią przychodzi firma ZDI. Oferuje ona profesjonalny nadzór inwestorski w Lublinie i okolicach, który gwarantuje rzetelną analizę i kontrolę postępów czynionych przez przedsiębiorstwo wykonawcze. Specjaliści zajmą się zarówno oceną prac budowlanych, ich jakości oraz tempa, jak i prześwietlą stronę finansową kontraktu. 

Data dodania: 02-09-2019
Zostaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://zdi.pl


Firmy Z OKOLICY

E-pilarz

Lorem Website

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O

Lorem Website

MEK BUD

Lorem Website